Verk 24062 Plácačka na mouchy elektrická s UV světlem

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 29874
279 Kč
Verk 24062 Plácačka na mouchy elektrická s UV světlem
Neohodnoceno
plácačka stojací hl
Akce Novinka Tip Výprodej

Elektrická plácačka na hmyz

 

Elektrická plácačka pracuje na podobném principu jako elektrický lapač hmyzu neboli mucholapka. Můžete ji použít jako samostatnou elektrickou lepačku, nebo ji postavit do základny a zapnout lákavé UV světlo a plácačka už svoji práci odvede. Likviduje nebo paralyzuje polétavý hmyz. Vyznačuje se svou nízkou váhou a ovladatelností, díky podobě s tenisovou raketou.

Nabíjení akumulátoru je snadné - ve stojánku plácačky je kabel končící USB- A kabelem (který je součástí základny) který zapojíte do adaptéru, nebo klasického USB v domácnosti na 8 až 12 hodin.

Je vybavena tlačítkem OFF, ON1 pro aktivaci pouze reakčních výbojů, ON2 pro kombinaci světla a reakčních výbojů. Díky tomu dokáže efektivně a s lehkostí zahubit veškerý polétavý hmyz, který Vám tak znepříjemňuje život a to ať již jste venku u grilu s přáteli, na dovolené anebo doma či chalupě.

Jak to funguje?

Výplet elektrické plácačky se skládá ze tří částí, dvou vnějších ochranných výpletů a jednoho vnitřního výpletu, do kterého je přivedena elektrická energie. Po stisknutí tlačítka na rukojeti elektrické plácačky se rozsvítí dioda, která signalizuje přivedení napětí do prostředního výpletu. Pak jen stačí aby se hmyz přiblížil. Hmyz okamžitě zareaguje úprkem, ale narazí do výpletu, který se snaží překonat a v tu chvíli je zasažen elektrickým výbojem z prostředního výpletu, který ho buď to paralyzuje, nebo usmrtí a to v závislosti na jeho velikosti. Druhou variantou, je likvidace hmyzu za letu, kdy jej nalákáte na světlo. 

 

Je to bezpečné?

Ano plácačku postavíte do stabilní základny a nemáte ji pracovat samostatně po dobu co klidně spíte. Elektrická plácačka obsahuje signalizační diodu, která informuje uživatele o napětí v prostředním výpletu a taky díky dvěma ochranným výpletům, které chrání při dotyku s vodivým předmětem.

 

Parametry:

  • Kapacita baterie: 1200 mAh
  • Vstupní napětí: 5V/1A

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: