Parkovací kamera v rámečku SPZ

Neohodnoceno

Evropský rámeček na poznávací značku s kamerou je dobře přilnavý a velice pevně drží SPZ i přes to, když dojde k menší kolizi a nárazu. Rámeček je vyroben z pevného, kvalitního plastu. Tabulka s rámečkem pod SPZ je navržena tak, aby při jízdě nedošlo k její ztrátě.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 004527
178 Kč
Parkovací kamera v rámečku SPZ
Neohodnoceno
kamera v poznavaci znacce
Akce Novinka Tip Výprodej

Parkovací kamera v rámečku SPZ

Evropský rámeček na poznávací značku s kamerou je dobře přilnavý a velice pevně drží SPZ i přes to, když dojde k menší kolizi a nárazu. Rámeček je vyroben z pevného, kvalitního plastu. Tabulka s rámečkem pod SPZ je navržena tak, aby při jízdě nedošlo k její ztrátě. Tabulka obsahuje navíc rezervní kameru pro zpětné přehrávání. Plocha obrazu: 5,961 mm x 4,276 mm. Úhel zobrazení: 170°. Napájení: 12 V. Barva rámečku je černá a je odolná běžně používaným chemickým prostředkům v automobilovém průmyslu i běžnému mechanickému opotřebení (myčka, posypová sůl, atd..). Plastová podložka pod státní poznávací značku nebo tabulku registrační značky má otvory pro univerzální montáž.

Evropský rámeček na poznávací značku s kamerou specifikace:

  • Rozměry: 545x145 mm
  • Materiál: plast
  • Rychlá a jednoduchá montáž
  • Plocha obrazu: 5,961 mm x 4,276 mm
  • Úhel zobrazení: 170°
  • Napájení: 12 V
  • Rezervní kamera pro zpětné přehrávání
Nevyplňujte toto pole:
Parkovací kamera v ramečku 10.1.2024 18:31
SPZ vůbec nedrží protože nemá za co nekvalitní křehký plast rámečku velice nekvalitní provedení kamera nemá úhel pohledu 170 stupňů ani náhodou nedoporučuji rovnou do popelnice popis neodpovídá vůbec ničemu
Odpovědět