Odstraňovač kořenového plevele

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 29733
289 Kč
Odstraňovač kořenového plevele
Neohodnoceno
kořen plevel
Akce Novinka Tip Výprodej

Odstraňovač plevele

Pletí představuje jednu z nejnudnějších a časově nejnáročnějších činností při udržování pořádku kolem domu. Naštěstí existuje tento vynález, který Vám pomůže! Rychle, efektivně a bez namáhání kolen či ohýbání zad! Odstraňovač plevele s dlouhou tyčí vám umožní vytrhávat plevel vestoje, aniž byste museli ohýbat záda a riskovat, že vás v nich bude bolet. Vytrhávač se velmi snadno a bezpečně ovládá pomocí ergonomické rukojeti. Opěrka na nohu pak umožňuje vyvinout zvýšený tlak. Stačí plevel propíchnout drápky, otočit ergonomickou rukojetí a rostlinu vytáhnout. Integrovaný mechanismus s pružinou pak nežádoucí plevel z drápků odstraní pouhým stisknutím horního tlačítka. Rychle se stane nepostradatelným pomocníkem pro Vaše zahradnické práce!

  • Barva: zelená, stříbrná
  • Materiál: hliník, PP
  • Rozměry: 21 × 100 cm (rukojeť x výška)
  • Protiskluzová opěrka nohy a ergonomická rukojeť
  • Pružinou ovládaný mechanismus pro uvolnění zbytků rostlin z hrotů
  • Baleno v krabičce, rozloženo (montáž viz přiložený obrázek)
Nevyplňujte toto pole:
Spise detska hracka 24.6.2023 01:05
Jde o vyrobek jemne konstituce, ktery si doma sestavitee z nekolika casti. Pri odstranovani plevele se krouti az se bojim ulomeni. Proto jej pouzivam na travnik po zavlazovani, kdy je plevel z travniku lehceji odstranitelna. Nicmene - funguje a dokud se nezlomi - spokojenost.
Odpovědět
Odstraňovač kořenového plevele 21.6.2023 13:28
Výborný nápad, skvěle funguje. Jen to provedení připomíná spíš dětskou hračku, než nářadí pro zahrádkáře. Už po jednom dni odstraňování plevele z trávníku se fórová konstrukce ohýbá a hrozí rozlomení. Použitelné pouze na plevel v záhoně s kyprou půdou.
Odpovědět