LED světlo s detektorem pohybu - Motion Brite

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 29991
189 Kč
LED světlo s detektorem pohybu - Motion Brite
Neohodnoceno
motion brite ruka
Akce Novinka Tip Výprodej

LED světlo s detektorem pohybu - Motion Brite

 

Jasné LED pásové světlo, které se automaticky zapíná a vypíná stejně jako světlo v lednici, Motion Brite se rozsvítí, když to potřebujete, a poté zhasne brzy po dokončení. Protože je aktivován pohybem, namísto aktivovaného spínače, můžete ho umístit kamkoli, kde potřebujete okamžité světlo, bez nutnosti zapojení samotného světla nebo spínače pro jeho ovládání. Stačí nalepit na místo a to je vše!

Deset super-jasných LED žárovek znamená, že budete mít dost světla, které můžete vidět ve tmě, a protože je citlivé na světlo a také aktivované pohybem, nerozsvítí se, když už je dost světla šetří vaše baterie před zbytečným použitím.

Motion Brite má je díky odnímatelné zadní desce přenosný. Skvělé ve skříních, dílnách a dalších. 10 super jasných LED žárovek

Některá nalepovací světla mají v sobě jednu nebo možná tři LED diody, takže mohou nabízet pouze efekt bodového světla nebo skupinu tlumeného světla. Některá světla poháněná solárním generátorem negenerují energii potřebnou k tomu, aby vám poskytly množství jasného světla, které potřebujete, když ztmavne, a jiná je třeba zapnout a vypnout, což znamená, že pokud je zapomenete vypnout, ztratíte vše že zbytečně drahá energie a neustále nahrazují drahé baterie. Čistě bílé LED žárovky  v panelu poskytují dostatek světla a nevybíjejí energii baterie, což znamená, že se na ně můžete spolehnout déle, než budete muset vyměnit baterie.

Baterie 4xAAA nejsou součástí balení

Nevyplňujte toto pole:
16.3.2023 18:57
Svítí sice hezký,ale rozsvítí se i když na to svítí sluníčko,takže žádná úspora baterií. Druhé objednané světlo bohužel nefunkční,čekám na reklamaci...
Odpovědět
8.2.2023 09:09
Super není žádných stížnosti od rodiny
Odpovědět