Chobotnice Huggy Wuggy

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Kód: 29367
129 Kč
Chobotnice Huggy Wuggy
Neohodnoceno
chobotnice hl
Akce Novinka Tip

Oboustranná plyšová chobotnice Huggy Wuggy 

Huggy Wuggy je hlavním antagonistou v hororové videohře Poppy Playtime z roku 2021 a slouží jako hlavní antagonista první (a v současnosti jediné) kapitoly „Tight Squeeze“.

Huggy Wuggy byl vytvořen společností Playtime, aby ho děti objímaly. Hračka se brzy stala nejúspěšnějším produktem společnosti, ale nakonec byla před událostmi hry upravena na monstrum.

Huggy předstíral že je socha, aby oklamal hlavního hrdinu. Jakmile se hlavnímu hrdinovi podařilo získat klíč a znovu zapnout napájení v místnosti, Huggy Wuggy zmizí ze svého podstavce a v průběhu hry sleduje hráče z ventilačních otvorů nebo vysoko nedosažitelných míst. Až když hráč běží do tmy, vynoří se ze stínů a pronásleduje je v tunelech dopravního pásu. Pokaždé, když se hráči nepodaří dosáhnout na molo na konci pásu, setká se s Huggy Wuggym, který je popadne a zabije je svými zuby.

Pokud se hráči podaří dostat na přehlídkové molo, musí vytáhnout krabici, aby tvora zablokoval a zničil, což způsobí, že oba spadnou. Tam, kde hráč přežije, skončí Huggy Wuggy pádem do prázdna, když se srazí s nějakými trubkami. Není známo, zda přežilo nebo kvůli tomu zemřelo.

  • Kvalitně zpracovaná plyšová hračka s měnící se postavičkou Huggy Wuggy a Kissy Missy.
  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Velikost: 22x10 cm (š x v)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: