Magnetické řasy

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Kód: 29391
–45 % 269 Kč
Magnetické řasy
Neohodnoceno
řasy černé
Akce Novinka Tip Výprodej
–45 %

Set magnetických řas 

 

Představujeme vám nejnovější magnetické řasy, které zvýrazní vaše oči a vytvoří glamurózní look. Nové magnetické řasy jsou výjimečně odolné a jednoduché k použití. Můžete je používat při výjimečných příležitostech nebo jako doplněk  každodenního make-upu.

V plastové paletce je perleťově černá, kovová, speciálně tvarovaná pinzeta se kterou si nasadíte magnetické řasy velmi rychle. Dvě sady magnetických řas jsou uschovány v praktickém černém obalu spolu se čtyřmi spodními řasami. Vrchní víčko je opatřeno zrcátkem, takže řasy můžete nasadit prakticky kdekoliv. 

V krabičce najdete sadu řas + kovovou pinzetu 

Řasy jsou umělé, žádné zvířátko nepřišlo tedy při jejich výrobě k úrazu, ale při nasazení vypadají úžasně a přirozeně.

Každý set má pak dvoje řasy na jedno oko - na každé oko spodní a vrchní část magnetické řasy.

Na každé umělé řase je uprostřed magnetek, kterými řasy secvaknete k sobě. Řasy na paletce jsou dokonce popsány, ať poznáte, která je horní a která spodní.

 

Jak řasy nasadit?

Pinzetou položte vrchní část řasy (Left/Right)na své vlastní řasy u vnějšího koutku oka. Řasa musí být položena ke kořínku vašich vlastních řas, co nejvíce u víčka. Následně pinzetou vezměte spodní část umělé řasy (označení BOTTOM) a přiložte ji ze spodní části vlastních řas opět u vnějšího koutku oka, jako na obrázku. Magnetky obou magnetických řas se k sobě secvaknou, sevřou vaše vlastní řasy a budou držet do té doby, než je sundáte.

Nasazování řas chce trochu trénink, ale během pár nasazení a sundání jistě chytnete ten správný grif.

Údržba

Pokud budete mít magnetické řasy zašpiněny od řasenky nebo od make-upu, naneste odličovací mléko na vatovou tyčinku a lehce magnetické řasy otírejte, dokud nebudou čisté.

Výhody: není potřeba používat lepidlo, nevzniká alergická reakce, lze kdykoliv sundat a znovu nasadit, není potřeba složité odličování a odstraňování lepidla, vypadají přirozeně.

Materiál: Plast

Rozměry balení:

  • krabička 10 cm x 7,5 cm x 2,5cm
  • obal se zrcátkem: průměr 9,5 x 6,7 cm
  • pinzeta délka 10,5 cm, délka pro uchopení řasy 3 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: